НАЛОГОВАЯ СИСТЕМА ДАНИИ

У всех налогоплатильщиков в Дании есть личный налоговый вычет (personfradrag), который составляет 46.500 крон в год (на 2020 год) Несмотря на то, что практически все страны Европы стремятся к единству законов и интеграции в сферах экономической и социальной политики, налоговые системы европейских государств не отличаются единством. Дания – страна с достаточно высоким уровнем налогов. Налог, уплаченный в […]

Обов’язки працівників та практикантів

Що ж саме входить в обов’язки робітників на практикантів в Данії?У цій статті ми поділемось з вами детальною інформацією. Обов’язки працівників та практикантів на молочних фермах У Данії всі ферми дуже добре обладнані та автоматизовані. Робочий графік, як правило, розділений на 2 зміни, а в деяких випадках – на 3 зміни. Робота доволі таки монотонна. […]

Що таке Key English Test та як отримати сертифікат?

КЕТ Key Це перший іспит з основної серії Cambridge English, який відповідає рівню Elementary або рівнями A1-A2 за шкалою CEFR. Іспит KET підтверджує володіння англійською мовою на базовому рівні, в межах навичок повсякденного спілкування. Кет складається з 3 частин: Читання і письмо / Reading and Writing (тестові завдання з варіантами відповіді) Аудіювання / Listening (тестові завдання з варіантами відповідей) […]

Що таке студентська практика в Данії?

Стажування в Данії – це можливість офіційно працювати в Данії на протязі 12 місяців на сучасних сільськогосподарських підприємствах.Робота по програмі стажування – це можливість молодим людям розпочати свій кар’єрний ріст, отримати практичні навики на модернізованих підприємствах, опанувати сучасні європейські технології агропромислового комплексу.Стажування дасть вам можливість познайомитись з Данією, її населенням і стилем життя, культурою, традиціями, […]

У програмі стажування можуть взяти участь кандидати, які відповідають наступним критеріям:

 • Потрібно бути студентом агро університету, коледжу, технікуму із закритою першою сесією;
 • Вік 18-29 років включно
 • Мати сертифікат КЕТ мінімально необхідного рівня А2 і вище.

Іспит КЕТ наразі складати потрібно!

Іспит Cambridge English: Key («Ключовий тест з англійської мови») – перший в серії іспитів Cambridge ESOL. Він вимагає знання англійської на базовому рівні (Pre-Intermediate).

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ КЕТ?

У KET три частини, які називаються «papers»:

 • Reading and Writing (Читання і Письмо) (1 година 10 хвилин). Завдання перевіряють розуміння простої письмової інформації на знаках, в брошурах, газетах і журналах, а також вміння заповнювати пропуски в простих реченнях і писати короткі повідомлення або записки в 25-35 слів.
 • Listening (Аудіювання) (30 хвилин). Ви повинні розуміти усні повідомлення в повільному темпі.
 • Speaking (Усна мова) (10 хвилин). Ви повинні продемонструвати вміння брати участь в бесіді на прості побутові теми. Ця частина здається або в парі з іншим

Звичайно! У такому випадку вам потрібно одночасно подати документи і про це сказати на співбесіді. Наш фахівець підбере для Вас підходящу ферму для проходження практики. Крім цього, ферми дуже часто просять двох практикантів з однієї країни, щоб вони могли між собою контактувати без мовного бар’єру. Це допоможе швидше і якісніше виконувати роботу.

Для відправки в Данію потрібні будуть наступні документи:

 • Виписка з місця навчання про завершення програми теоретичного і практичного навчання певного курсу;
 • Копія закордонного і українського паспорта;
 • Сертифікат КЕТ мінімум рівня А2.

Це основні документи які необхідні для отримання візи. У міграційної служби Данії не може бути причин відмовити практиканту, якщо він надає всі ці документи.

Після отримання та перевірки документів, студенти будуть запрошені на співбесіду.

За наявності сертифікату з англійської мови контракт від роботодавця надається з великою знижкою або безкоштовно!

Давайте рахувати!

1 – 6 місяці заробітна плата складає 11 444dkk (1550 євро)
З цієї суми одразу стягується податок та оплата за житло.
Житло 150 – 200 євро
Податок 250 євро
Харчування 200 євро
Ваш чистий прибуток: 1550 – 150 – 250 – 200 = 950 євро.

7 – 12 місяці (якщо вам до 25 років) заробітна плата складає 13 274dkk (1780 євро)
Житло 150 – 200 євро
Податок 350 євро
Харчування 200 євро
Ваш чистий прибуток: 1780 – 150 – 350 – 200 = 1080 євро

7 – 12 місяці (якщо вам більше 25 років)

заробітна плата складає 13 274dkk (1780 євро) заробітна плата складає 15370dkk (2060 євро)
Житло 150 – 200 євро
Податок 450 євро
Харчування 200 євро
Ваш чистий прибуток: 2060 – 150 – 450 – 200 = 1260 євро

Якщо ж Ви не будете використовувати свою відпустку, то отримаєте 13 заробітну плату!

Ми офіційно зареєстрована фірма, тому з усіма практикантами складаємо і підписуємо офіційний договір. Ви можете бути впевненими, що все буде зроблено згідно договору. Ми готуємо і перевіряємо всі необхідні документи для проходження практики в Данії:

 • Контракт (підписаний сторонами фермером і практикантом);
 • Форма PR1 (підписаний сторонами фермером і практикантом);
 • Виписку з навчального закладу

У разі відмови в отриманні візи з вини компанії WorkInDenmark (неправильне оформлення документів і т.д.), ми повернемо всі кошти в повному обсязі. У разі відмови в отриманні візи з вини практиканта (проблеми з законом, попередні депортації, великі борги в банках), повернення коштів не буде, оскільки, прийдучи до нас, практикант повинен заздалегідь попередити про можливі проблеми отримання візи в подальшому. Міграційна служба Данії повідомляє про причини відмови. За 12 років успішної роботи нашої компанії на території України, жодному практиканту не було відмовлено в отриманні візи.

Так, існують. Участь в програмі стажування можуть взяти студенти віком від 18 до 29 років включно.

Для того, щоб відправитися в Данію на ферми з коровами або свинями, необхідно бути студентом або випускником одного з наступних факультетів:

 • Ветеринарія;
 • Виробництво і переробка продукції тваринництва;
 • Тваринництво;
 • Організація і технологія ведення фермерського господарства.

Щоб відправитися в Данію на теплиці з квітами або овочами, необхідно бути студентом або випускником  одного з наступних факультетів:

 • Агрономія;
 • Землевпорядкування;
 • Флористика;
 • Виробництво і переробка продукції рослинництва;
 • Зелене будівництво і садово-паркове господарство.

Якщо ж наразі ви вчитесь на іншому факультеті або є випускником іншого факультета, не хвилюйтесь, ми можемо допомогти з цим питанням. Читайте про це детальніше тут.

Термін відправки в Данію до 3х місяців.

Вікаріат — тимчасове працевлаштування терміном на 3 місяці (відповідно за оновленим терміном біометрії) з подальшою можливістью отримання робочого контракту на рік.

 • Проїзд від 130 €.
 • Візово-іміграційний збір для Данії 660 € (в індивідуальному порядку обговорюється можливість сплати з заробітної плати в Данії)

 

Лишилися питання?

Наші менеджери з радістю дадуть відповіді на усі Ваші питання