Стажування в Данії – це можливість офіційно працювати в Данії на протязі 12 місяців на сучасних сільськогосподарських підприємствах.
Робота по програмі стажування – це можливість молодим людям розпочати свій кар’єрний ріст, отримати практичні навики на модернізованих підприємствах, опанувати сучасні європейські технології агропромислового комплексу.
Стажування дасть вам можливість познайомитись з Данією, її населенням і стилем життя, культурою, традиціями, набратися досвіду і ідей, які вам стануть в нагоді в майбутньому. На жаль, починаючи з 2015го року Міграційною службою Данії було встановлено вікове обмеження для проходження стажування і на сьогоднішній день пройти його можуть молоді люді віком до 29.5 років.

Майбутній працівник повинен вибрати, в якому секторі господарства він хотів би пройти стажування. У тваринництві робота пов’язана з доглядом за тваринами (корови, свині, норки, коні тощо). Іноді частина роботи може бути на полях з технікою. Всі контракти на 12 місяців.
Що дає робота по програмі стажування?
Працівники отримують трудову практику, умови якої регламентовані данським законодавством.

37-годинний робочий тиждень
Робочий тиждень в Данії складає 37 годин. Це відмінна риса Данії від інших країн Європи. Законодавством передбачається стабільний робочий час. Робота у вихідні та святкові дні оплачується окремо. Зарплата найчастіше виплачується один раз на місяць, в останні його дні. Всім стажистам надаються вихідні дні – найчастіше кожний другий тиждень.

П’ять тижнів оплачуваної відпустки
Якщо ж її не використовувати, то в кінці практики Ви отримаєте 13-ту зарплату.