Що ж саме входить в обов’язки робітників на практикантів в Данії?
У цій статті ми поділемось з вами детальною інформацією.

Обов’язки працівників та практикантів на молочних фермах

У Данії всі ферми дуже добре обладнані та автоматизовані. Робочий графік, як правило, розділений на 2 зміни, а в деяких випадках – на 3 зміни.

Робота доволі таки монотонна. Дівчата працюють в основному з телятами. Телят вже на 3й день забирають від матері і на начальних етапах їх годують з пляшки.
Хлопці в основному займаються доїнням корів. Існує декілька типів доїння, а саме: «ямна», «карусель», «ялинка»

Хлопці займаються розвозкою кормів, годуванням, підключенням апаратів доїння, прибиранням, перегоном корів.
Увага! Багато хто цікавиться, чи потрібно буде убивати корів? Відповідь – Ні!

Детальніше з обов’язками можна ознайомитись у цих відео:


Частина 1
Частина 2
Частина 3

(за відео огляд дякуємо Євгенію та його каналу https://www.youtube.com/channel/UCsalQTixMIuAyfNjEBY0YZg)

Обов’язки практикантів та працівників на свинофермах

На свинофермах обов’язки залежать від відділу в якому Ви працюєте.

Відділ запліднення

В цьому відділі відбувається запліднення свиноматок. Працівнику потрібно стежити за станом здоров’я свиноматок, прибирати, годувати їх та допомагати у процесі запліднення.

Відділ де народжуються поросята (farestald)

В цьому відділі поросята проводять в середньому 3 – 4 тижні, за цей час вони повинні набрати відповідну вагу (як правило, це 7кг) для переведення в наступний відділ де вони будуть відгодовуватись вже без свиноматки.
В цьому відділі працівники доглядають за новонародженими поросятами, проводяться ветеринарні процедури (вакцинація, кастрація, купірування хвостів), кліпсація, прибирання вольєрів, сортування поросят, годування свиноматок.

Відділ дорощування поросята (klima)

Тут поросята догодовуються до необхідної ваги. В цьому відділі поросята проводять 4 – 5  тижнів і за цей час догодовуються до 30кг. Працівники  займаються миттям вольєрів, регулюванням подачі корму та наповненням додаткових «кормушок» відповідним кормом, перевірка поросят ( шкутильгання, блідість, довге волосся – признак того, що порося хворе), перегоном поросят до відповідних вольєрів, стежать за температурою приміщення (як правило в приміщеннях є декілька дизельних обігрівачів).

Відділ відгодовування свиней (slakta)

В цьому відділі поросята догодовуються до необхідної ваги (30 – 120 кг). Працівники займаються годуванням, прибиранням, моніторингом здоров’я. Робота в цьому відділі не дуже відрізняється від роботи у відділі дорощування. Якщо працівники мають водійське посвідчення відповідної категорії, то їм також можуть давати роботу на навантажувачі на тракторі.